Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij
