Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Show
sv: Visa

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Hide
sv: Dölj
