Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Show
vi: Hiện

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Hide
vi: Ẩn
