Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Show
ka: ჩვენება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Hide
ka: დამალვა
