Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Show
ta: காட்டு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Hide
ta: மறை
