Vertical Tabs Responsive (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Show
fr: Afficher

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Hide
fr: Masquer
