Vertical Tabs Responsive (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: px
pl: pikseli

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Show
pl: Pokaż

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Hide
pl: Ukryj

en: Restrictions
pl: Ograniczenia
