Vertical Tabs Responsive (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: General settings
ro: Setări generale

en: Configuration
ro: Configurație

en: Show
ro: Arată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Hide
ro: Ascunde
