Vertical Tabs Responsive (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Show
te: చూపించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
