Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Introduction
da: Introduktion

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Show
da: Vis

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Hide
da: Skjul
