Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Administration
es: Administración

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Introduction
es: Introducción

en: Configuration
es: Configuración

en: Show
es: Mostrar

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Hide
es: Ocultar

en: Restrictions
es: Restricciones
