Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: px
hi: पिक्सेल

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Show
hi: दिखाये

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Hide
hi: छिपाएँ
