Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
