Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Show
ar: عرض

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Hide
ar: إخفاء
