Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Configuration
ast: Configuración

en: Show
ast: Amosar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
