Vertical Tabs Responsive (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Left
hy: Ձախ

en: Hide
hy: Թաքցնել
