vertical_timeline (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: <none>
ca: Cap

en: Date field
ca: Camp data

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Title field
ca: Camp títol
