vertical_timeline (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body field
cy: Maes corff

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: <none>
cy: <dim>

en: Date field
cy: Maes dyddiad
