vertical_timeline (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: <none>
da: - ingen -

en: Date field
da: Datofelt

en: Installed
da: Installeret

en: Title field
da: Titelfelt

en: Image field
da: Billedfelt
