vertical_timeline (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Title field
fi: Otsikkokenttä
