vertical_timeline (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Date field
gl: Campo data

en: Installed
gl: Instalado

en: Title field
gl: Campo de título
