vertical_timeline (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: <none>
it: -nessuno-

en: Date field
it: Campo data

en: Installed
it: Installato

en: Title field
it: Titolo del campo
