vertical_timeline (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Views
jv: View

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Installed
jv: Dipasang

en: Image field
jv: Field gambar
