vertical_timeline (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: <none>
lt: -joks-

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
