vertical_timeline (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: <none>
nl: -geen-

en: Date field
nl: Datumveld

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Title field
nl: Titelveld

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Select the field that will be used as the image field.
nl: Selecteer het veld dat gebruikt wordt als afbeeldingsveld

en: Start State
nl: Beginstatus
