vertical_timeline (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Date field
pl: Pole daty

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Image field
pl: Pole obrazu
