vertical_timeline (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: <none>
ro: <nimic>

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: Installed
ro: Instalat

en: Title field
ro: Câmp titlu
