vertical_timeline (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: <none>
ru: <нет>

en: Date field
ru: Поле даты

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Installed
ru: Установлено

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Image field
ru: Поле изображения
