vertical_timeline (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Date field
sv: Datumfält

en: Orientation
sv: Orientering

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Title field
sv: Titelfält

en: Image field
sv: Bildfält
