vertical_timeline (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Installed
ar: مثبت

en: Title field
ar: حقل العنوان
