vertical_timeline (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Body field
de: Textkörperfeld

en: Views
de: Ansichten

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: <none>
de: - keine -

en: Date field
de: Datumsfeld

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Title field
de: Titelfeld

en: Image field
de: Bildfeld

en: speed
de: Geschwindigkeit
