vertical_timeline (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body field
es: Campo de contenido o cuerpo

en: Views
es: Vistas

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: <none>
es: <ninguno>

en: Date field
es: Campo de fecha

en: Orientation
es: Orientación

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Title field
es: Campo de título

en: Image field
es: Campo de imagen
