vertical_timeline (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Image field
et: Pildi väli
