vertical_timeline (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Date field
eu: Data eremua

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Title field
eu: Izenburu eremua
