vertical_timeline (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body field
fr: Champs Corps

en: Views
fr: Vues

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: <none>
fr: --aucun--

en: Date field
fr: Champ date

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Title field
fr: Champ titre

en: Image field
fr: Champ image
