vertical_timeline (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: <none>
he: <ללא>

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Installed
he: מותקן

en: Title field
he: שדה כותרת
