vertical_timeline (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body field
hi: मुख्य भाग क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Installed
hi: संस्थापित
