vertical_timeline (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body field
hu: Törzs mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: <none>
hu: < nincs >

en: Date field
hu: Dátummező

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Title field
hu: Cím mező

en: Image field
hu: Képmező

en: Select the field that will be used as the title field.
hu: A címként használt mező kiválasztása.
