vertical_timeline (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Views
id: View

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: <none>
id: <nihil>

en: Installed
id: Terinstal

en: Title field
id: Judul bidang

en: Image field
id: Field gambar
