vertical_timeline (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body field
ja: 本文フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: <none>
ja: <なし>

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Title field
ja: タイトルフィールド
