vertical_timeline (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Installed
lv: Instalēts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
