vertical_timeline (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Date field
oc: Camp data

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
