vertical_timeline (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Installed
fa: نصب شده

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Image field
fa: میدان تصویر
