vertical_timeline (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body field
pt: Campo do corpo

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: <none>
pt: [nenhum]

en: Date field
pt: Campo da data

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Title field
pt: Campo de título
