vertical_timeline (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Date field
sk: Dátum

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované
