vertical_timeline (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Installed
tr: Kurulu

en: Title field
tr: Başlık alanı
