vertical_timeline (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body field
uk: Поле тіла

en: Views
uk: Види

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: <none>
uk: <нічого>

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Image field
uk: Поле зображення
