Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Screenshot
ar: اللقطة
