Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Select a date
be: Выбраць дату

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)
