Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Search
da: Søg

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Select a date
da: Vælg en dato

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: Relevance
da: Relevans

en: Did you mean:
da: Mente du:

en: Search page path
da: Sti til søgeside
